Murowanie ścian

image

Najczęściej stosujemy materiały takie jak: pustak ceramiczny poroterm, oraz zaprawę tradycyjną cementowo-wapienną, zaprawę ciepłochronną lub zaprawę klejową.

Kominy

image

Do kominów wykonanych tradycyjnie używamy materiałów o dużej wytrzymałości i bardzo małej nasiąkliwości. Najczęściej stosowany jest system Schidla i IBF

Stropy

image

Najbardziej popularnym stropem w domkach jednorodzinnych jest strop Teriwa. Strop cechuje się tym, że jest cenowo przystępny, lżejszy od monolitu i cieplejszy.

USŁUGI BUDOWLANE WROCŁAW

usługi budowlane dolnośląskie

Nie wystarczy wybrać ładny projekt budynku aby mieć pewność, że dom będzie solidnie wykonany, a klient zadowolony. Bardzo ważnym aspektem podczas budowy domu jest wybór odpowiedniej firmy świadczącej usługi budowlane. Naszym priorytetem jest budowa domów jednorodzinnych - także pod klucz.

Nasza firma wykonuje prace budowlane i jest na rynku od wielu lat. Wykonanie prac i usług budowlanych we Wrocławiu wyceniamy indywidualnie w zależności od jego rodzaju

Cena usługi budowlanej w dolnośląskiem zawsze ustalana jest indywidualnie z klientem. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami.

USŁUGI BUDOWLANE WROCŁAW

tel. 601 490 206

image

Do ocieplenia ław fundamentowych używa się
najczęściej styropianu o odpowiedniej twardości. Przykleja się do uprzednio zaizolowanej ściany fundamentowej. Następnie przykleja się siatkę i zaciąga klejem. Po wyschnięciu warstwy kleju całość smarujemy warstwą izolacyjną (dysperbit).

image

Cena usługi
zawsze ustalana jest indywidualnie z klientem. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami:

Usługi budowlane Wrocław

tel. 601 490 206

image

Ocieplanie metodą lekką-mokrą
W metodzie tej płyty styropianu bądź wełny przykleja się do ściany nośnej klejem. Następnie kładzie się na to specjalną siatkę z włókna szklanego, która chroni styropian bądź wełnę przed uszkodzeniami mechanicznymi; gruntuje i kładzie tynk.

Warstwa ociepleniowa w izolacji ścian ma zwykle grubość 12-15cm, niezależnie czy użyto wełny czy styropianu.

image

Odpowiedni wybór fachowców
Dobrze wykonany dach nadaje budynkowi piękny wygląd. Dlatego tak ważny jest wybór fachowca. Raz źle zrobiony dach to problem na lata. Dysponujemy dużą różnorodnością pokryć dachowych (od wszelkiego rodzaju i gatunku dachówki ceramicznej po gonty lub blachę dachówkową.

image

Odpowiednie dobranie materiałów
Bardzo ważne jest aby wieźba dachowa oraz przykrycie tego dachu było dobrze wykonane. Nie musimy się martwić tym ,że coś nam przecieka lub źle wygląda. Dlatego nasza firma robi to bardzo dobrze i solidnie. Dach, usługi budowlane dolnośląskie wycenią w zależności od jego kształtu jaki i wybranego materiału.